Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 07.06.2009 16:28:00 

BOHEMIANS ULTRAS

Připravované Chorea
Zde jsou napsaná všechna připravovaná chorea na zápasy BOHEMIANS 1905. Pokud se zde vyskytne chyba nebo máte nápad na další nové choreo napište na mail bohemka@wbs.cz nebo do vzkazníku.6. června. 2009 - BOHEMIANS 1905 vs. ÚSTÍ NAD LABEM (Ďolíček)

Na tento zápas připravujeme choreo přes kotel. Bude to velký papír přes kotel. Co na něm bude to neřekneme - překvapení. Všechen materiál už máme, choreo je rozpracované v Ďolíčku. Dále uvažujeme o balónkách. Zároveň tu chci uveřejnit prosbu - přineste na zápas, co nejvíce nastříhaných papírků (s novin, časopisů) a házejme je na zápase. Dodá to tomu opravdu velký efekt hlavně z vedlejších tribun. A poslední zápas v II. lize musí být dokonalý. Jako další věc je rozdání cca. 80 ruliček, budeme házet.
V rámci dokonalosti posledního zápasu, prosíme všechny, kdo by byli ochotni něco pro efekt posledního zápasu udělat, aby koupili nějaké zelené balonky. Zde máte odkaz na levné balonky 100 ks. Pokud nebudete mít zelené tak bíle, také se hodí. Pokud nějaké balonky koupíte nebo již máte, kontaktujte nás na bohemka@wbs.cz a my Vám je pomůžeme rozdat v kotli apod. ODKAZ ZDE
TOPlist
 Vytvořeno službou WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek